Türkiye’nin dört bir tarafında yaşanılan sorunlara gerçekçi ve kalıcı çözümler oluşturmak için ALO PSİKOLOG hattı hizmetinizdedir.

İnsanoğlu yaşam yolculuğunda her türlü sorun yaşayabilir. Yaşamış olduğu bu sorunlar karşısında bazen konuşacak, danışacak birini bulamadığında ne yapacağını bilemez. Bir kargaşa içerisine girer. Bazen de insanlarla yüz yüze konuşmak onların bakışları altında kendini rahatsız hissettireceğinden sorunlarını bir türlü anlatamaz. Bir insanın geçmişinde sorunları paylaşma, danışarak çözümler arama gibi bir deneyimi olmadığında da bir yaşam yolculuğuna devam eder. Fakat iç dünyalarında çözemediği bir kargaşa ile.

Hazırlamış olduğumuz ALO PSİKOLOG hattına önceden randevu almak şartıyla her türlü konuda bizlere ulaşabilirsiniz. Hattın diğer tarafındaki uzmanımız sizleri sabırla dinleyerek yaşadıklarınız karşısında empati kurarak size en uygun çözüm yolunu sunar. Yakınınızda hissetliğiniz bir dost gibi sizi dinleyerek psikolojik destek sunar.

Yaşadığınız sorunlar karşısında bir Psikologa, Aile Danışmanına, Pedagoga ihtiyacınız varsa ALO PSİKOLOG hattıyla bize ulaşabilirsiniz. (Bu hizmet alanımızdan yararlanmak için önceden randevu almış olmak ve gerekli ödemeyi yapmış olmak gerekmektedir.)

 


Kurumumuzun  Verdiği Hizmetleri: Psikolog, Aile Danışmanı, Evlilik Terapisi, Ergen Terapisi, Çocuk Psikologu, Pedagog, Bireysel Terapi, Psikolojik Kökenli Bozukluklar için Cinsel Terapi, Online Terapi Hizmetleri, Psikolojik Gelişimsel testler, Öğrenci koçluğu ve Eğitim danışmanlığı, Seminer ve Konferans Çalışmaları 

 Detaylı Bilgi İçin: 05053880710