EVLİLİK VE BOŞANMA DANIŞMANLIĞI

Boşanma istenmeyen bir sonuç olmasına rağmen bazı ailelerin bu kararı alma aşamasına geldiklerine şahit oluyoruz. Böylesi bir sonuçta eşler durumu az bir hasarla atlatırken, en büyük acıyı çocuklar 2çekmektedir.Aile üyelerini bir dalın yaprakları ve bir ağacın meyveleri olarak düşünürsek , ağacın yaşayacağı her türlü acıyı yaprak ve meyvelerde derinden hissedecektir.  Çatısız kalan çocuklar eşlerin yanlış kararlar almalarından dolayı her tehlikeye açık bir duruma gelmektedirler. Bu hizmetimizde gerçeklik terapisiyle çocuklar açısından durumun en az hasarla nasıl gerçekleştirilebileceği konusunda danışmanlık yapmaktayız.

    Benzer sorunlar evlilik öncesi bireyler evlenme 3kararı almadan önce birbirleri psikolojik anlamda tanımamalarından da kaynaklanmaktadır.  ‘Acaba evlenmeli miyim?, Karşımdaki insanla ne oranda anlaşabilirim?…’ gibi sorular evlilik öncesi evliliğe karşı tereddütleri arttırmakta ve sıkıntıya sebep olmaktadır. Yapılan Evlilik Danışmanlığı ile kişinin hem kendini tanıması hemde karşıdaki insanı tanıması amaçlanarak sağlıklı bir evlilik kurulmasına katkı sağlanmaktadır.


Ofisimizde Verdiğimiz Hizmetler: Adana da Psikolog, Adana da Aile Danışmanı, Adana da Evlilik Terapisi, Adana da Ergen Terapisi, Adana da Çocuk Psikologu, Adana da Pedagog Hizmeti, Bireysel Terapi, Psikolojik Kökenli Bozukluklar için Cinsel Terapi, Tüm Dünyaya Yönelik Online Terapi Hizmetleri, Psikolojik Gelişimsel Testler, Öğrenci koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Belediye ve Sivil Toplum Kuruluşları İçin  Seminer ve Konferans Çalışmaları

Detaylı Bilgi İçin: 05053880710