Online Terapi Nedir?

Online terapi, internet hayatımıza kattığı teknolojik kolaylıkları kullanarak, internet üzerinden anlık ya da  telefonla sesli olarak yapılan psikolojik yardım/ psikoterapi hizmetidir.

Nasıl Randevu Alabilirim?

0505 388 07 10 nolu telefon numarasını arayıp randevu oluşturup detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Terapi kimler için uygundur?

Online Terapi /online psikolojik danışmanlık, çeşitli nedenlerden ötürü  psikoloğa gidemeyen kişiler içindir. Özellikle kısıtlı zamanı olan, yurt dışında yaşayan, sürekli seyahat eden, psikolog ile yüzyüze görüşmekten çekinen, çevresindeki kişilerin psikoloğa gittiğini bilmesini istemeyen, fiziksel bir kliniğe gitmeye oranla, maddi olarak daha uygun şekilde servis almak isteyen kişiler içindir. Bu yardımı birey kendisi için olabildiği gibi tanıdığı ve çocuğu içinde alabilir.

Hangi Alanlarda Online Terapi Alınabilir?

Bireysel sorunlarda Psikoterapi, Depresyon, Panik Atak, Obsesif Kompülsif  Bozukluk, Duygu durum Bozuklukları, Psikolojik Kökenli Bayılmalar, Sosyal Fobi, Kaygı Bozuklukları, Psikolojik Kökenli Cinsel Bozukluklar, Aile Terapisi, Çocuk Davranış Bozukluları alanında Uzman Psikolog Ph. D. Murat İDİN den yardım alabilirsiniz.

Online Terapi etkili midir?

Online terapi, 15 seneyi aşkın zamandır ABD, Avrupa ve diğer dünya ülkelerinde kullanılmaktadır ve bunun etkisiyle ilgili onlarca makale bulunmaktadır. Araştırmalar online terapininin etkisinin yüz yüze terapiye çok yakın olduğunu kanıtlamıştır. Ancak bu alandaki araştırmalara her gün daha da artmaktadır.

Online Terapi için neler gereklidir?

  • Bilgisayar, tablet veya görüntülü konuşmak için Akıllı Telefon

  • Skype programını indirmek ve bir kullanıcı hesabı oluşturmak.

  • Online Terapinin Avantajları Nelerdir?

    Online terapi, internetin her evde kullanılabilir olması ve sunduğu kolaylıklarla birlikte son yıllarda hayatımıza girdi.Bugün, çok sayıda evde bilgisayar ve internet bağlantısı olması sebebiyle, internetin psikolojik danışmanlık hizmeti için kullanılabilmesi fikri ilk olarak yurt dışında uygulamaya konuldu .Kullanıcıların ev ortamlarında ve kendi evlerinin rahatlığında, bilgisayar ya da telefonlarının başında psikolojik danışmanlık alabiliyor olmaları, birçok kullanıcıyı cezbedince, online terapi birçok ülkede yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Nasıl Online Terapi Alabilirsiniz? Randevu almak için, 05053880710 numaralı telefonu arayarak  online terapi almak istediğinizi belirtiyorsunuz. Size belirtilen banka hesabına randevu ücretini yatırdıktan sonra sizin ve uzman için uygun olan zamanı belirleyip randevu alıyorsunuz. Randevu zamanında SKYPE programı ya da telefon ile uzmanla iletişime geçiyorsunuz. Online Terapi Seansı Ne Kadar Sürüyor? Online Terapi seansları yüzyüze terapi seanslarıyla aynı şekilde sürmektedir. Online terapide bir seans 60 dakikadır.


Kurumumuz da  Verdiğimiz Hizmetler: Adana da Psikolog, Adana da Aile Danışmanı, Evlilik Terapisi, Ergen Terapisi, Adana da Çocuk Psikologu, Pedagog, Bireysel Terapi, Psikolojik Kökenli Bozukluklar için Cinsel Terapi, Online Terapi Hizmetleri, Psikolojik Gelişimsel testler, Öğrenci koçluğu ve Eğitim danışmanlığı, Seminer ve Konferans Çalışmaları 

 ONLİNE TERAPİ HAKKINDA RANDEVU İÇİN: 05053880710