ADANA DA UZMAN PSİKOLOG YARDIMI

Adana da Psikolog Yardımı, alanından mezun olmuş uzman kişilerce yapılan ciddi bir iştir. Danışanla Psikolog veya Psikolojik Danışman arasında karşılıklı olarak güven hususuna bağlı olarak gerçekleşen bir hizmettir. Şeffaflık ve dürüstlük bu hizmetin başarıya ulaşmasında temel etken olmakla birlikte en önemli etken yaşanılan sorunların yaşam yolculuğunda danışan tarafından bir sorun olarak kabullenilmesidir. Yaşanılan sorunlar kabullenilip, alanında uzman kişilere başvurulup yardım alındığında kişi yaşam yolunda daha sağlıklı karalar alıp daha emin adımlarla yol almaya başlar. Kabullenilip çözüm arama girişiminde bulunulmadığında her sorun bir çığ misali büyüyerek çevresine de zarar vermeye başlar. O zaman da insan olarak çevremizden uzaklaştığımız gibi kendimizden de uzaklaşmaya başlarız. İyi bir anne, iyi bir baba kısacası iyi bir birey olma yoluna yaralı olarak devam etmek zorunda kalırız.

Bizim felsefemizde Psikolojik açıdan tanı konulması gereken hasta insan yoktur. Yaşadıklarıyla mücadele edemeyen insan vardır. Karşılaştığı sorunlara bir takım yaşam becerilerinin eksik olmasından dolayı boyun eğer insan vardır. Mevlana’nın da dediği gibi “insan suya düştüğü için boğulmaz. Yüzme bilmediği için boğulur.”

Adana da psikolojik yardım almak isteyip de “Şimdiye kadar onlarca kişiye başvurdum bir şey değişmedi” diyorsanız doğru kişilerle karşılaşmamışsınız demektir. Tıp dilinde kullanılan “Her ilaç her bünyeye etki etmez” gerçeği psikoloji dilinde de “Her danışanın ruh halinden her psikolog anlayamayabilir” olarak yorumlanır.

Murat İDİN 23 yıllık bir psikoloji birikimi ile binlerce insan yardımcı olmanın tecrübesiyle size bir telefon kadar yakın.

Yaşadığınız sorunlara gerçekçi tespitler yapıp, yaşamda uygulanabilmesi mümkün olan öneri arayışındaysanız siz bekliyoruz.

 


Kurumumuz da  Verdiğimiz Hizmetler: Psikolog, Aile Danışmanı, Evlilik Terapisi, Ergen Terapisi, Çocuk Psikologu, Pedagog, Bireysel Terapi, Psikolojik Kökenli Bozukluklar için Cinsel Terapi, Online Terapi Hizmetleri, Psikolojik Gelişimsel testler, Öğrenci koçluğu ve Eğitim danışmanlığı, Seminer ve Konferans Çalışmaları 

 Detaylı Bilgi İçin: 0505 388 0710