HAYALDEN GERÇEĞE BAŞARI KİTABI NEYİ ANLATIYOR

İnsanoğlu doğadaki diğer canlılardan farklı olarak öğrenme becerileri ile donatılmıştır. Bu öğrenme becerilerinin farkına varan ve bu gücü yöntemli bir şekilde kullanabilen öğrenciler yaşam yolculuğunda başarı hikâyelerini yazmaya başlarlar. Bu beceriyi fark edemeyerek kullanamayan öğrenciler ise hayatlarında çeldiricilerle dolu bir çalışma döngüsü oluşturarak başarı basamaklarından çıkmaya çalışırlar. Elinize aldığınız bu kitap öğrencilik hayatında bir yandan derslerde ve sınavlarda başarılı olmanın yollarını öğretirken, diğer yandan  başarı yolculuğunuzda farkına varamadığınız  engelleri keşfettirip, denetim altına alabilmenin  yolculuğuna davet ediyor….

SAYFA SAYISI: 156

HEDEF KİTLE: ÖĞRETMENLER, SINAVLARA HAZIRLANAN ÖĞRENCİLER VE AİLELERİ

KİTAP TEMİNİ ADRESİ:

İNTERNET KİTAPÇILARI

ADANA İÇİN İSE ATATÜRK CAD. ÖZEL ADANA HASTANESİ ÜSTÜ KEMAL ÖZÜLKÜ İŞ MERKEZİ 14. KATTA BULUNAN OFİSİMİZDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.


Ofisimizde Verdiğimiz Hizmetler: Adana da Psikolog, Adana da Aile Danışmanı, Adana da Evlilik Terapisi, Adana da Ergen Terapisi, Adana da Çocuk Psikologu, Adana da Pedagog Hizmeti, Bireysel Terapi, Psikolojik Kökenli Bozukluklar için Cinsel Terapi, Tüm Dünyaya Yönelik Online Terapi Hizmetleri, Psikolojik Gelişimsel Testler, Öğrenci koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Belediye ve Sivil Toplum Kuruluşları İçin  Seminer ve Konferans Çalışmaları

 Detaylı Bilgi İçin: 05053880710